Výberové konanie na obsadenie pracovného miesta pedagogický asistent

19.08.2024 14:27

Obec Bretka, v zastúpení Máriou Vajda Susányi, starostkou obce, ako zriaďovateľ Základnej školy s vyučovacím jazykom maďarským – Alapiskola, Bretka 56 – Beretke 56 vyhlasuje:

výberové konanie

na obsadenie pracovného miesta   pedagogický asistent

v Základnej škole s vyučovacím jazykom maďarským – Alapiskola, Bretka 56 – Beretke 56

Kvalifikačné  predpoklady:
Predpoklady na výkon pracovnej činnosti pedagogického zamestnanca podľa zákona č.138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 173/2023 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov (kvalifikačné predpoklady na výkon pracovnej činnosti pedagogického asistenta  uvedené v prílohe č. 6)

Iné kritériá a požiadavky pre výkon práce pedagogického asistenta:

- bezúhonnosť,

- zdravotná spôsobilosť,

- ovládanie štátneho jazyka,

- pozitívny vzťah k deťom,
- organizačné a komunikačné schopnosti,

- ovládanie maďarského jazyka výhodou

Predpokladaný termín nástupu: 02.09.2024

Pracovný pomer: doba určitá, do 31.08.2025

Úväzok: 70 %

Platové podmienky: plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Zoznam požadovaných dokladov:

- písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania s uvedením telefonického a e-mailového

kontaktu,
- kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní,
- profesijný životopis,
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti,

- súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z

Uchádzači, ktorí spĺňajú  kvalifikačné predpoklady a požadované kritériá, budú pozvaní telefonicky alebo e-mailom na osobný pohovor.

Úspešný uchádzač pred vznikom pracovnoprávneho vzťahu:

- doloží potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti,

- poskytne na účel preukázania bezúhonnosti okresnému úradu v sídle kraja údaje potrebné na vyžiadanie odpisu registra trestov

Termín a miesto podania žiadosti o zaradenie do výberového konania:

Žiadosti o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi doručte najneskôr do 27.08.2024  do 12:00 hod. ,

na adresu: Obec Bretka, Obecný úrad, 980 46 Bretka 33

alebo e-mailom na adresu: obecbretka@gmail.com

Obálku označte :  „Výberové konanie – pedagogický asistent“, „NEOTVÁVAŤ!“

Pre e-mail : do predmetu uveďte : „Prihláška_výberové konanie_pedagogický asistent“

V Bretke, dňa 16.08.2024

Mária Vajda Susányi